Projektowanie biur i mebli biurowych

Tworzymy przestrzenie, które łączą się z użytkownikiem pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Projektujemy biura i meble biurowe, biorąc pod uwagę rodzaj prowadzonej działalności, a także bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pracowników firmy.

Na każdym etapie współpracujemy z naszymi klientami, oferując wysokiej jakości doradztwo w celu tworzenia innowacyjnych przestrzeni dokładnie odzwierciedlających wartości marki i kulturę.

Przyjazna przestrzeń

Projektowanie biur to nasza pasja! Bazując na wieloletnim doświadczeniu tworzymy funkcjonalne i ergonomiczne meble biurowe posiadające wiele możliwości regulacji. Pozycja siedząca bardzo obciąża kręgosłup, dlatego dzięki odpowiedniemu dopasowaniu rozwiązań jesteśmy w stanie uzyskać optymalne stanowisko pracy pod danego użytkownika.

Nie zapominamy również o psychologicznym oddziaływaniu wnętrza na pracownika – design, kolory czy materiały, z jakich wykonane są meble biurowe wpływają na komfort pracy, dlatego łączymy ergonomię z ciekawą stylistyką.

Biuro dynamiczne

Projektowanie biur to spore wyzwanie. Dla nas nie ma jednak rzeczy niemożliwych! Dzięki doświadczeniu i współpracy z licznymi partnerami tworzymy gotowe do pracy przestrzenie biurowe, które nie tylko odpowiadają dzisiejszym potrzebom naszych klientów, ale pozostają elastyczne w stosunku do zmieniających się celów biznesowych i stylów pracy.

Wysoka jakość

Projektowanie biur nauczyło nas, że wysokiej jakości meble biurowe oraz pozostałe elementy wyposażenia wnętrz przyczyniają się do stworzenia dobrego środowiska pracy. Do wszystkich przestrzeni biznesowych, nad którymi pracujemy, chcemy nie tylko wnieść fachową wiedzę, ale stworzyć również środowisko, z którego przyjemnie się korzysta. Kluczowe dla rozwoju organizacji jest twórcze myślenie, które można skutecznie stymulować, dostosowując architekturę biura do potrzeb pracowników i charakteru firmy. Zatem szczególne znaczenie dla efektywności pracy ma właściwa aranżacja przestrzeni uwzględniająca potrzeby pracowników. Projektowanie biur zaczynamy od podziału powierzchni na przenikające się wzajemne strefy, które sprzyjają: koncentracji, komunikacji i interakcjom. Takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na potencjał kreatywny personelu. Szczęśliwi pracownicy angażują się w swoją pracę z większą energią i entuzjazmem oraz przyczyniają się do dobrej atmosfery. W IMPERIA nigdy nie zapominamy, że praca wykonana z przyjemnością wzmacnia radość z życia. Szukasz funkcjonalnych i nowoczesnych mebli biurowych? Zapraszamy do siedziby naszej firmy, która mieści się w biznesowej dzielnicy Gdańska . Z Tobą i dla Ciebie, wprowadzimy dobre samopoczucie w pracy!

Wyobraźnia

Tworzymy spersonalizowane przestrzenie biurowe zgodne z wartościami marki

Współpraca

Współpracujemy z wieloma producentami oferującymi najwyższej klasy meble biurowe.

Innowacja

Projektowanie biur to także konieczność śledzenia najnowszych trendów. Tworzymy przestrzenie zgodnie z potrzebami pracowników, nie zapominając o tym, co cieszy się największą popularnością..

Realizacje

Kupper Glass

Projekt Kupper Glass, firmy która na co dzień zajmuje się produkcją i montażem szklanych witryn to połączenie pięknego i funkcjonalnego miejsca pracy. Aranżacja bazuje na naturalnych elementach i stonowanych kolorach, którą uzupełniają granatowe i czarne akcenty.

Kupper Glass

Kupper Glass

Kupper Glass

Ecologiq

Projekt budynku biurowego Centrum Badawczo-Rozwojowego ECOLOGIQ z częścią laboratoryjną obejmuje otwartą przestrzeń do pracy zespołowej i w pełni funkcjonalną klasyczną przestrzeń biurową. Kolory występujące w naturze, takiej jak zieleń, żółć i błękit, nawiązujące do ideologii firmy budującej w duchu eko to cecha charakterystyczna tego biura.

Ecologiq

Esotiq & Henderson

Projekt nowej siedziby Esotiq&Henderson łączy w sobie elementy przestrzeni socjalnej z tradycyjnymi przestrzeniami do pracy biurowej. Cała aranżacja, autorstwa pracowni architektonicznej Hamak z Gdyni składa się z mebli o klasycznej konstrukcji i spokojnych, nierozpraszających tonacjach. Części wspólne, będące także miejscem nieformalnych spotkań, wzbogacono o elementy w energetyzującym czerwonym kolorze, który nawiązujw do akcentów kolorystycznych w logo firmy.

Esotiq & Henderson

Esotiq & Henderson

Zapraszamy do kontaktu

Siedziba

Imperia

Olivia Business Park - Alfa

Ul. Piastowska 7

80-332 Gdańsk

Lok. 119

Telefon

Dział handlowy:

Tel: 502 366 321

Tel: 577 306 604

Tel. 511 006 604

Email

Dział Handlowy:

w.pruszynska@imperia.net.pl

d.pruszynski@imperia.net.pl

Dane do faktury

Imperia Wioleta Pruszyńska
ul.A.Majkowskiego 11/8
Gdańsk 80-321
NIP: 957 036 22 07

Nasi producenci:

Loading...
Firma Imperia Wioleta Pruszyńska otrzymała dofinansowanie w kwocie 4 025,00 PLN
w ramach projektu grantowego „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych” numer umowy o powierzenie grantu UDG-SPE.01.2020/303 finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.Ue and polish flag