Realizacje

Kupper Glass

Projekt Kupper Glass, firmy która na co dzień zajmuje się produkcją i montażem szklanych witryn to połączenie pięknego i funkcjonalnego miejsca pracy. Aranżacja bazuje na naturalnych elementach i stonowanych kolorach, którą uzupełniają granatowe i czarne akcenty.

Kupper Glass

Kupper Glass

Kupper Glass

Zobacz galerię z realizacji Kupper Glass

Ecologiq

Projekt budynku biurowego Centrum Badawczo-Rozwojowego ECOLOGIQ z częścią laboratoryjną obejmuje otwartą przestrzeń do pracy zespołowej i w pełni funkcjonalną klasyczną przestrzeń biurową. Kolory występujące w naturze, takiej jak zieleń, żółć i błękit, nawiązujące do ideologii firmy budującej w duchu eko to cecha charakterystyczna tego biura.

Ecologiq

Zobacz galerię z realizacji Ecologiq

Esotiq & Henderson

Projekt nowej siedziby Esotiq&Henderson łączy w sobie elementy przestrzeni socjalnej z tradycyjnymi przestrzeniami do pracy biurowej. Cała aranżacja, autorstwa pracowni architektonicznej Hamak z Gdyni składa się z mebli o klasycznej konstrukcji i spokojnych, nierozpraszających tonacjach. Części wspólne, będące także miejscem nieformalnych spotkań, wzbogacono o elementy w energetyzującym czerwonym kolorze, który nawiązujw do akcentów kolorystycznych w logo firmy.

Esotiq & Henderson

Esotiq & Henderson

Zobacz galerię z realizacji Esotiq & Henderson

Muskat & Wicher

Muskat & Wicher

Subtelna aranżacja biura nieruchomości Muskat&Wicher powstała we współpracy z Igą Żywicą z pracowni architektonicznej MOOD-Studio. Projekt bazuje na jasnych kolorach, które uzupełniają niebieskie akcenty w postaci tapicerki foteli biurowych i elementów akustycznych. Dodając do biura meble z drewnianym wykończeniem, uzyskaliśmy przytulne wnętrze, które jest zgodne z nurtem hygge.

Muskat & Wicher

Muskat & Wicher