Indywidualny projekt

Świadczymy pełen zakres usług związanych z projektowaniem nowych przestrzeni biurowych oraz rearanżacją funkcjonujących biur.

Oferujemy projekty techniczne, koncepcyjne oraz wizualizację wnętrz.

Projektowanie koncepcyjne

W IMPERIA office&interior tworzymy nieszablonowe powierzchnie biurowe , które są ergonomiczne zaaranżowane, aby pomóc klientom w poprawie wydajności biznesowej, zwiększeniu współpracy i budowaniu rozpoznawalności marki.
Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem firm i instytucji. Działamy wszechstronnie począwszy od zbadania potrzeb, doradztwa, projektu i ofertownia, poprzez dostawę, montaż mebli i zapewnienie serwisu gwarancyjnego

Montaż i serwis

Oferujemy pełen zakres usług związanych z montażem mebli i wykładzin. Zrobimy to sprawnie, rzetelnie i fachowo.

Zajmujemy się również serwisowaniem mebli i wykładzin, w którego skład wchodzi czyszczenie metodą Dr. Schutz czyli tzw. "na sucho"

Testowanie

U nas możesz skorzystać z prezentacji przykładowego miejsca pracy, w którego skład wchodzi: biurko, kontener i krzesło obrotowe.

Zanim cokolwiek zakupisz możesz sprawdzić, które meble pasują do Ciebie i Twojej firmy, aby później być usatysfakcjonowanym z mebli i nie tylko, pod względem wizualnym, ale również funkcjonalnym.

Inwentaryzacja mebli

Oferujemy usługę inwentaryzacji, to jest dokonania pomiarów i sprawdzenia stanu technicznego mebli, które znajdują się już w Twoim biurze w celu wykorzystania ich w nowym projekcie.